لحظه به لحظه بابازارامروز…(بخش دوم)

6 دیدگاه

پس از هفت ماه سقوط تاریخی امروز ۲۴ سهم صف خرید و ۴۵۰ سهم صف فروش است. این نتیجه بی تدبیری در از دست دادن اعتماد مردم است که متاسفانه این بی اعتمادی می تواند در خیلی از جاها خودش را نشان دهد.

اگر محدویت دو درصدی نبود شاخص بیش از ۵۰ هزار واحد سقوط می کرد بعد از هفت ماه سقوط مداوم

arad700

حالا مردم از ترس ریزش دلار رفتن صف فروش. دلار کلا ۳۰ تومن منفی شده اون هم در روزی که حضرات به ویژه آقای صالحی یه عالمه خبر مثبت به مردم‌ راجع به برجام داده

MAHDI HASANPOUR

متاسفانه فقط بازار با احساسات مردم داره هدایت میشه و باید فرصت طلب بود، امروز روز خرید کچاد، کاوه، شپدیس و خیلی از سهم های خوبه هم تکنیکال خوبن، هم گزارش های عالی، هم بنیاد قوی…اما همه قفل در صف فروش…. فروشنده ها بزودی متوجه اشتباه بزرگ خود خواهند شد.

Sahm1

دوستان ، نقد شوندگی اصل اول بازار سرمایه ست . کاش محدوده دامنه نوسان میشد یک در صد اما نقد شونده بود . فعلا که همه چیز به برجام گره خورده . در این شرایط برکت رو دریابید .

MAHDI HASANPOUR

بنظرم امروز و فردا نهایت دوشنبه پولبک شاخص کل به مقاومت مهم ۱۲۷۰ تکمیل خواهد شد و بعد از اون رشد خوبی تا محدوده ۱۵۰۰ خواهیم داشت، برجام به این زودی محقق نمی شود و دلار کاسته نمی شود، فقط هیجان هست که دارن سهم ها رو زیر ارزش ذاتی میفروشن… فعلا صبر.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *