لحظه به لحظه با بازارامروز…(بخش دوم)

 

 

 

 

۱۲:۳۰:۴۵ بازار تمام  شد بازار خوبی بودو بازار را بسیار خوب خریدند  به نظر فاز بازار خوب شده و می تواند نکته مثبتی برای بازار باشد

۱۲:۳۰:۳۴ شناسایی سود ۲۰۳ میلیارد ریالی از پرتفوی خرید و فروش مهر #ورنا

۱۲:۲۹:۱۲ اخر وقت شده  بازار را  بسیار جالب میخرند

۱۲:۲۹:۰۵ وتجارت و ملت  را هم خوب می خرند

۱۲:۲۴:۲۸ های وب دوباره صف شده است

۱۲:۲۴:۲۳ نگاهی به روند آپ خواهیم داشت … آپ در فروردین ۹۷ مبلغ ۳۵۸۷ میلیارد ریال درامد داشته در اردیبهشت این عدد به ۳۶۰۲ میلیارد ریال رسیده و در خرداد ۳۵۲۶ میلیارد ریال درامد داشت و در تیر به ۴۱۹۸ میلیارد ریال رسیده و در مرداد به ۳۸۵۴ میلیارد ریال رسیده است و در شهریور با افت به ۳۹۲۳ میلیارد ریال رسیده در مهر با رشد به ۴۰۸۴ میلیارد ریال رسیده که جمع درامد ۷ ماهه ۲۶۵۹۹ میلیارد ریال شده است سهم در۷ ماهه سال ۹۶ مبلغ ۲۱۴۹۰ میلیارد ریال درامد ثبت کرده و این رشد بسیار خوب درامد ها را در این سهم نشان میدهد .

۱۲:۲۲:۴۳  وامید  با خبر عرضه  گهر زمین صف خرید  شد

۱۲:۲۲:۲۶ موج خوب خودرویی ها در بازار

۱۲:۲۰:۵۴ تاکتیک جدید چین برای دور زدن تحریم های ایران/ بسته شدن کنلون با هماهنگی ایران بوده است/ امکان افزایش میزان فروش نفت ایران از کانال جدید ایجاد شده در چین وجود دارد

🔹روز جمعه روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در گزارشی از تغییر رفتار چین با ایران و حرکت به سمت آمریکا نوشته بود. همچنین دیروز خبری مبنی بر بسته شدن بانک کنلون چین به روی ایرانی ها منتشر شد که نگرانی های بزرگی را در بین تجار و بازرگانان ایجاد کرد. این نگرانی ها سبب شد تا خبرنگار اقتصاد آنلاین به منابع مختلف در درون دولت و نیز در سفارت چین رجوع کند.

🔹بر اساس اطلاع خبرنگار اقتصاد آنلاین از منابع آگاه و مورد تایید این رسانه، بسته شدن بانک کنلون چین به روی ایران نه ناشی از تغییر استراتژی چین در دور شدن از ایران بلکه به دلیل تغییر تاکتیک چین در مبارزه با تحریم های آمریکا و با هماهنگی ایران بوده است. بر اساس اطلاعات واصله به اقتصاد آنلاین مقرر شده است تا در سازوکاری جدید برای دور زدن تحریم های نفتی آمریکا، چینی ها از این پس از طریق یک بانک استانی خود با ایران کار کنند. در این شیوه جدید فروش نفت با یوان چین صورت گرفته و مشکلی برای خرید کالا یا حتی انتقال این مبلغ از طریق کانال تعبیه شده اروپا وجود ندارد. حتی برخی منابع در سفارت چین خبر از افزایش میزان خرید نفت از ایران در قالب قراردادهایی جدید داده اند که هنوز برای ما قابل رد یا تایید نیست.

🔹بنابراین اخبار منتشره مبنی بر تغییر استراتژی چین در قبال ایران صحت ندارد

۱۲:۱۸:۲۹ فباهنر بعد از گزارش خوب خود  به  صف خرید رسید

۱۲:۱۸:۲۰ کمی از شدت  منفی شپنا کاسته  شد

۱۲:۱۷:۵۱ جو خودرویی ها  کمی بهتر شد

۱۲:۱۴:۴۲ بازار را در این دقایق دوباره  بهتر خریدند

۱۲:۱۴:۳۰ پوزش بابت تاخیر در به  روز رسانی

۱۱:۲۱:۳۶ نوری و گهر زمین عرضه های بعدی بازار هستند گویا

۱۱:۲۱:۲۲ غدیر هم به واسطه گهر زمین می تواند  مثبت  باشد

۱۱:۱۱:۵۲ فارس هم خوب مثبت شده است

۱۱:۱۱:۲۲ وامید هم خوب مثبت  شده است

۱۱:۰۹:۱۳ مپنا هم کمی شدت مثبت  شدنش کم شد

۱۱:۰۹:۰۲ دتماد هم بد نیست

۱۱:۰۸:۱۳ خساپا هم اندکی مثبت است

۱۱:۰۶:۳۸ بانک ملت  دوباره منفی شد

۱۱:۰۰:۲۷ جهانگیری: آمریکا به هیچ وجه قادر به توقف فروش نفت ایران نخواهد بود

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که نفت ایران هیچ جایگزینی ندارد، گفت:

🔹با برنامه ریزی دولت و سازوکارهای در نظر گرفته شده برای اداره کشور با جدیت اعلام می کنم که آمریکایی ها به هیچ وجه قادر نخواهند بود، فروش نفت این کشور را متوقف کنند.

۱۱:۰۰:۱۷ محسن هاشمی:شهردار جدید تا دو هفته آینده انتخاب می شودامیدوام کارها به گونه‌ای پیش رود که نیازی به انتخاب سرپرست نداشته باشیم

۱۰:۵۷:۱۸ مرتضی علی اکبری معاون اقتصادی و مالی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات درباره زمان عرضه اولیه گهر زمین به بورس ٢۴ گفت: فرآیندهای اولیه برای پذیرش شرکت انجام شده است و مواردی مد نظر فرابورس است که باید توسط این شرکت ارائه شود، تمام مدارک و مستندات مورد نظر فرابورس تهیه شده است و تنها گزارش حسابرسی شده شش ماهه سال مالی جاری شرکت مانده است که با پیگیری های انجام شده از حسابرس هم درخواست شده است تا در امر حسابرسی گزارش تسریع نماید ؛ اگر این موارد نهایی شود روز ١٣ آبان ماه گهر زمین در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

۱۰:۵۷:۱۴ کارگزاران محترم عضو فرابورس ایران، به اطلاع می‌رساند؛ مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به منظور رفع ابهام یا اصلاح اطلاعات منتشره شرکت ریل پردازسیر ، توقف نماد معاملاتی (حریل۱) حداکثر برای ۲ روز کاری تداوم می‌یابد. مدیریت عملیات بازار و اعضا فرابورس ایران

۱۰:۵۶:۲۹ رنج مثبت در ومعادن هم جالب است

۱۰:۵۵:۰۴ فخوز را خوب رنج کشیدند

۱۰:۵۴:۳۷ ریشمک  را خوب خریدند

۱۰:۵۴:۳۰ پتروشیمی ها  کمی مثبت  شدند

۱۰:۵۳:۵۵ کساوه هم خوب مثبت  شده است

۱۰:۵۲:۲۴ ساروم  هم مثبت است

۱۰:۵۲:۱۷ عرضه نفت خام در بورس انرژی از امروز آغاز می شودخریداران می توانند با پرداخت ۱۰ درصد ارزش تقریبی معامله، به عنوان پیش پرداخت در این معاملات شرکت کنند.

۱۰:۴۸:۳۱ کیمیا  روی ۵% مثبت  باز شد

۱۰:۴۸:۲۶ احتمال افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت سیمان
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان از احتمال افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی قیمت سیمان خبر داد.
عبدالرضا شیخان افزود:‌ با وجود این‌که ارزبری صنعت سیمان زیاد نیست اما بالا رفتن نرخ ارز از ابتدای امسال باعث شده هزینه تامین مصالح، قطعات و پیمانکاری افزایش چشمگیری داشته باشد و ادامه فروش سیمان با قیمت کنونی، کارخانه‌ها را دچار زیان خواهد کرد.

۱۰:۴۶:۰۰ فولاد  فملی امروز منفی شدند

۱۰:۴۴:۰۱ چکارن کمی مثبت است

۱۰:۴۳:۵۵ سود ۲۴۲ میلیارد ریالی فولاد بوتیای ایرانیان از زیر مجموعه های میدکو در گزارش ۶ ماهه . سال قبل کل تحقق سود شرکت کمتر از ۴۰ میلیارد ریال بود

۱۰:۴۰:۴۱ خراسان در مهر ۶۲۹ میلیارد ریال فروش داشته . اوره صادراتی را ۲۱,۴۶۶,۷۳۷ ریال فروخته یعنی حوالی ۲۸۰ دلار . فروش ملامین شرکت نیزخوب بوده است . جمع فروش ۷ ماهه ۴۱۹۴ میلیارد ریال است . این عدد مدت مشابه ۲۸۹۹ میلیارد ریال است . خراسان در شهریور ۶۸۴ میلیارد ریال فروش زده است و البته در نرخ اوره صادراتی ۱۹,۹۷۶,۹۷۰ .
در مرداد ماه با فروش خوب ۷۸۶ میلیارد ریالی مواجه شده است به نرخ اوره صادراتی ۱۵,۳۱۰,۲۴۰ ریال بوده . در تیرماه با فروش ۵۷۰ میلیارد ریالی مواجه بوده و نرخ فروش اوره ۱۱,۹۰۷,۰۹۰ ریال است .

۱۰:۳۶:۰۶ وبانک  منفی ولی وغدیر و وامید خوب مثبت هستند

۱۰:۳۴:۵۶ به نظر در گروه دارو  دفارا  دالبر خوب بودند

نظر بگذاريد

شما بايد وارد شويد تا بتوانيد نظر بدهيد.