لحظه به لحظه با بازارامروز…(بخش اول)

 

 

۱۰:۳۷:۴۵ پایان  بخش اول ادامه در بخش دوم

۱۰:۳۷:۲۶  وبانک  روی صفر تابلو  باز شد

۱۰:۲۱:۴۷ وتوشه چند  روز است  بهتر معامله می شود

۱۰:۱۷:۵۲ پردیس بازدهی خوبی داد  با  رشد ۹% باز شد

۱۰:۱۷:۲۹  بازار کم حجم و بی رمقی را  امروز داریم

۱۰:۱۵:۰۶ کگل پس از افشای اطلاعات با اهمیت (تعدیل مثبت ۳۷% پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی ۹۶) ، با رشد ۱ درصدی و با قیمت ۳,۶۵۰ ریال بازگشایی شد .

۱۰:۱۰:۵۸ وصنعت هم خوب مثبت است

۱۰:۱۰:۴۹ غدیر هم  کمی مثبت  است

۱۰:۰۲:۵۵ آیین پنجاه سالگی بازار سرمایه با حضور رییس سازمان بورس،وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی، رییس کل بیمه مرکزی و رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در سالن اجلاس سران آغاز شد.

۱۰:۰۲:۴۵ زنگان  دوباره در ۵% قرار گرفت

۰۹:۵۶:۵۴ حسینا و حتاد  خوب مثبت هستند

۰۹:۵۲:۵۶  توقف نماد فلوله به علت تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت، متوقف گردید.

۰۹:۵۱:۰۸ پتروشیمی ها  اندکی مثبت  شدنداز مارون  گرفته تا  خراسان و جم

۰۹:۴۴:۰۱ خپارس و خودرو هم مثبت خوبی هستند

۰۹:۴۳:۴۹ دکتر شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در گفت و گو با سنا:

ضمن تبریک ۵۰ سالگی بازار سرمایه به عموم مردم و سرمایه گذاران این بازار، اقدامات سازمان بورس را در ۱۸ ماه گذشته برشمرد و گفت:

اقدامات بسیار ارزشمندی در سال های گذشته انجام شده که روسای قبلی آنها را توضیح دادند. طی یک سال و نیم اخیر سازمان بورس و اوراق بهادار و ارکان آن اقدامات بسیاری انجام داده اند.

دبیر شورایعالی بورس با اشاره به بروز رسانی سامانه معاملات، گفت: سامانه معاملات که به دلیل تحریم ها ۱۰ سال بروز رسانی نشده بود، خوشبختانه بهنگام شد. همچنین راه اندازی سامانه جامع نظارت نیز یکی دیگر از کارهای خوبی بود که انجام شد.

۰۹:۴۱:۱۸ وصنعت  به نظر صف شود دوباره

۰۹:۴۰:۴۰ حتاید امروز کمی قوی تر معامله می شود

۰۹:۳۹:۰۱ همکاران  سیستم  در مثبت های قوی سهم  بنیادی خوبی دارد

۰۹:۳۸:۱۴ فارس امروز کمی مثبت تر شود  شاید

۰۹:۳۶:۰۵  در کل حجم  بازار افتضاح است

۰۹:۳۵:۵۶ کپرور امروز کمی ثمبت است

۰۹:۳۴:۰۴  بازگشایی چکارن بعد از شفاف سازی مجدد

۰۹:۲۷:۰۴ کگل هم  باز می شود

۰۹:۲۶:۲۱ شپاس را  صف زدند

۰۹:۲۴:۳۰  کپشیر متعادل شد

۰۹:۲۴:۲۲ شاراک در دی ماه نیر ۲۷۷۹ میلیارد ریال فروش داشته است که عدد خوبی است و رشد نرخ محصولات را نیز دارد . سهم گزارش آذر ماه خود را داد که ۲۷۳۴ میلیارد ریال اعلام کرده است . سهم در ابان ماه با فروش ۲۱۴۵ میلیارد ریالی مواجه بوده در مهر ماه با فروش ۲۱۶۶ میلیارد ریالی مواجه بوده . رشد نرخ ها نیز در اکثر محصولات شاراک چشم گیر است و این نکته مثبت این گزارش است . این سهم فروش در شهریور در سطح ماه های قبل کمی بیشتر بوده و ۲۲۹۸ میلیارد ریال فروش داشته است سهم در مرداد با فروش نسبتا مناسب ۲۲۱۲ میلیارد ریال مواجه بوده است . در تیرماه با فروش خوب ۲۱۹۸ میلیارد ریالی مواجه شد . بودجه فروش شاراک ۲۵۷۹۸ میلیارد ریال است که در ۱۰ماهه ۲۲۶۲۹ و معادل ۸۸% از بودجه را محقق کرده که عدد بسیار خوبی است

۰۹:۱۶:۲۲ فنورد, تعلیق نماد معاملاتی ناشر به استناد ماده ۱۹ مکرر ۱/ ۱۲ مکرر ۴ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات

۰۹:۱۲:۴۱ تابا یا همان تابان نیروی سپاهان در ۳ ماهه ۱۴ ریال در ۶ ماهه ۲۳ ریال و در ۹ ماهه با یک درامد سرمایه گذاری ها ۷۱۳ ریال محقق کرده است

۰۹:۰۹:۰۱  جو پتروشیمی ها هم  بد نیست ولی بازار بسیار کند و ارام  است

۰۹:۰۷:۰۰  در خودرویی ها  خودرو و خپارس هم  مثبت  شدند

۰۹:۰۶:۱۲  کیمیا هم  خوب مثبت  ولی کم حجم

۰۹:۰۵:۲۵ فلوله  دوباره  مثبت

۰۹:۰۴:۱۴  فخوز و  فولاد هم  خوب مثبت اند

۰۹:۰۱:۵۶ بازار کم حجم و بی رمق و نیمه تعطیل آغاز به کار کرد .

۰۸:۵۸:۳۱پیشنهاد تعطیلی ادارت استان تهران به وزیر کشور داده شد

🔹مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از پیشنهاد تعطیلی ادارت استان تهران به وزیر کشور خبر داد.

۰۸:۳۴:۱۶روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد:

با توجه به تاخیر دو ساعت در آغاز به کار شبکه بانکی به دلیل برودت هوا و بارش نعمت الهی ، بازار سرمایه (بورس ها و کارگزاری ها) طبق روال روزانه ، راس ساعت ۹ صبح، فعالیت خود را آغاز می کند.
بدیهی است تاخیر در فعالیت بازار پول، اثری بر تسویه وجوه و معاملات پایاپا نداشته و سیستم مزبور همانند روزهای گذشته به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

۰۸:۳۱:۵۳ و باز چقدر بدشانس است بورس ! به مرز ۵۰ سالگی برسی ، از مدت ها قبل برنامه ریزی ،لباس نو مهمان های عالی و بعد هوا … هوا هم هوای جشن ۵۰ سالگی بورس را نداشت

۰۸:۲۷:۴۷ گویا  سیستم  بورس همان  ساعت  است

۰۶:۵۹:۱۷ شرکت پارس‌خودرو با عبور از مرز تولید ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو علاوه‌بر عبور از میزان تولید سال گذشته، رکورد جدیدی را به ثبت رساند. آرمین مکوندی معاون برنامه‌ریزی پارس‌خودرو با اعلام این خبر گفت: این شرکت تا اوایل بهمن‌ماه سال‌جاری با تولید بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو علاوه‌بر ثبت افزایش تولید ۲۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، مجموع تولید سال گذشته خود را در ۲‌ماه مانده به پایان سال پشت سر گذاشت. وی درخصوص میزان تولید این شرکت تصریح کرد: براساس آمار تا اوایل بهمن‌ماه سال‌جاری بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید شده که در مدت مشابه سال قبل ۱۶۲ هزار دستگاه خودرو تولید شده بود و این آمار، نشان از رشد ۲۳ درصدی تولید در پارس‌خودرو دارد. مکوندی در ادامه اضافه کرد: تا اوایل بهمن‌ماه سال‌جاری محصولات خانواده رنو با ۹۲هزار دستگاه، خانواده برلیانس با ۳۶ هزار دستگاه، وانت دوکابین ریچ با ۳هزار دستگاه و محصولات سایپا با ۶۸ هزار دستگاه در جدول تولید محصولات پارس‌خودرو قرار دارند که پیش‌بینی می‌شود تا انتهای سال این آمار تغییر محسوسی داشته باشد

۰۶:۵۱:۱۶ «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا امروز-شنبه- اعلام کرد که کارگروه‌های اروپایی و آمریکایی بررسی برجام، در تلاش برای پیدا کردن مواردی در این توافق هستند که بتوانند با جلب موافقت ایران و ایجاد تغییرات در آنها، رضایت رییس‌جمهوری آمریکا را جلب کنند.

۰۶:۴۹:۱۵ و باز چقدر این  بورس بدشانس است بعد  از ۵۰  سالخوش تیپ میکنی موهایت  را رنگ  میکنی تا جوان تر به نظر برسی کیک  و ضرب سکه و  …  یک  برف همه چیز را تحت تاثیر قرار می دهد

۰۶:۴۹:۰۰ ببار ای برف … یاد  حبیب بخیر

۰۶:۴۸:۴۷ سلام  صبح  روز برفی شما عزیزان  بخیر و شادی

نظر بگذاريد

شما بايد وارد شويد تا بتوانيد نظر بدهيد.