لحظه به لحظه بابازارامروز…(بخش اول)

 

 

 

۱۰:۳۳:۰۵ پایان  بخش اول ادامه در بخش دوم

۱۰:۳۱:۳۸ این هم خبرخوبی برای دفارا است

۱۰:۲۹:۲۱ سود خوب دفارا از محل فروش هجرت سهم اعلام کرده است از محل فروش هجرت در عرضه اولیه ۸۰۶,۲۶۵ میلیون ریال سود شناسایی کرده است

۱۰:۲۶:۵۷ غویتا صف خرید

۱۰:۲۵:۳۴ فولاد هم شرایط خوبی دارد

۱۰:۱۷:۴۶ بازار این دقایق بازار خوبی است

۱۰:۱۷:۴۰ نوری هم خوب حمایت شد

۱۰:۱۴:۳۹ خبهمن  هم  شرایط خوبی را دارد واقعا  در بین خودروی یها غیرعملیاتی خوبی دارد

۱۰:۱۴:۳۵ آژانس دولتی اتمی روسیه برای نخستین بار اذعان داشت که کارمندان اتمی آن در انفجاری در جریان یک آزمایش موتور راکتی که باعث انتشار تشعشعات در شهری واقع در نزدیکی محل انفجار شده، دخیل بودند.

۱۰:۱۳:۰۷ با دید  بلند مت  دپارس هم  برای دارویی ها  خوب است  تیپیکو هم جالب است

۱۰:۱۲:۵۴ تجارت را هم زیر نظر بگیرید

۱۰:۰۸:۲۷ بنا به گفته عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده خرید هواپیماهای جدید، هواپیمایی ATR مجوز فروش قطعات یدکی و خدمات پس از فروش را از وزارت خزانه‌داری آمریکا (اوفک) دریافت کرد. خبر خوبی که در کنار خبر تهاتر قطعات هواپیما با ۱۵ میلیون دلار باقی‎مانده دست ایرباس از سوی ایران‎ایر، تلخی این روزهای صنعت هوایی را کمی از بین برد

۱۰:۰۷:۳۸ محمود نوریان مدیر عامل چادر ملو در گفتگو‌با معدن ۲۴خبر داد:

آخرین تصمیمات ۶ فولاد ساز و‌سنگ آهنی بزرگ کشور در جلسه امروز ایمیدرو

جلسه فولادسازان بزرگ با تولیدکنندگان عمده سنگ آهن با هدف اطمینان از تامین خوراک مورد نیاز ،امروز به ریاست خداد داد غریب پور در سازمان ایمیدرو بر گزار شد.
محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادر ملو امروز شنبه در گفتگو با معدن ۲۴گفت:
امروز جلسه مشترکی بین فولاد مبارکه ،فولاد‌خوزستان ،میدکو ،فولاد هرمزگان و گلگهر با هدف تنظیم بازار و اطمینان از تامین خوراک فولاد سازان در ایمیدرو بر گزار شد.
وی تصریح کرد:در این جلسه به تحلیل بازار سنگ آهن در داخل و خارج پرداخته شد و راهکارهای مقابله با آسیب های جنگ تجاری آمریکا با چین به صنعت فولاد و مواد کشور مورد بررسی قرار گرفت .
نوریان گفت:در این جلسه به راهکاری اصولی برای جلوگیری از صادرات سنگ آهن پرداخته شد با این منطق که به معدنکار آسیبی وارد نشود و قیمت سنگ آهن به نرخ های واقعی نزدیک شود.
مدیر عامل چادر ملو تصریح کرد:با اینکه ضرائب قیمتی سنگ آهن بر مبنای شمش فولاد خوزستان رشد کرده است اما این موضوع باید مورد بازنگری بیشتری قرار بگیرد . و قیمت سنگ آهن‌باید به نرخ های جهانی نزدیک تر شود.
وی تصریح کرد:در این جلسه به واقعی شدن نرخ شمش فولاد با این استدلال که در حق مصرف کننده نهایی ظلم نشود تاکید شد.
و امیدواریم با منطقی شدن نرخ شمش به اعداد و ارقام واقعی در مورد نرخ سنگ آهن برسیم.

۱۰:۰۷:۰۹ رانفور را در بازار زیر نظر داشته  باشید

۱۰:۰۴:۰۳ تجارت نموداری عدد خوبی رسیده  ولی خبری پشت  سرخود ندارد

۱۰:۰۳:۳۸ پترول هم  مجمع خوب و موفقی را دارد

۰۹:۵۸:۳۶ کیسون  را هم جالب خریدند و سهم  رشد خوبی کرده است

۰۹:۵۸:۲۳ گلدمن سکز و بنک آو آمریکا از پیش بینی قیمت ۲۰۰۰ دلاری کارشناسان این دو بانک آمریکایی برای هر انس طلا در دو سال آتی خبر دادند.

۰۹:۵۸:۱۷  دپارس شفاف سفاف سازی زده است که از محل فروش هجرت  ۴۷۸,۱۴۳ میلیون ریال سود شناسایی کرده است که عدد خوبی برای سهم  است

۰۹:۵۳:۲۸ خدیزل را هم  زیر نظر داشته  باشید  شرایط جالبی را دارد خبهمن هم  کنار او

۰۹:۴۸:۱۴ سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در حوزه ارز که دو و چند نرخی است فساد زیادی ایجاد شده بنابراین با حذف ارز چند نرخی، می توان بساط رانت خواری را برچید.

۰۹:۴۷:۵۲ کاذر صف خرید

۰۹:۴۶:۱۹ سیمانی ها هم  خوب شدند  سهگمت  شرایط خوبی را دارد

۰۹:۴۲:۰۹ شوینده  را هم  زیر نظر داشته  باشید

۰۹:۴۱:۴۹ کسرا هم گزارش خوبی را زده ونسبت به ۳ماهه قبل متحول شده است سهمی با تحقق ۲۰۳ ریال سود که ناشی از فروش ۲۸۴ میلیارد ریالی و سود عملیاتی ۱۱۸ میلیارد ریالی و سود خالص ۱۱۷ میلیارد ریالی است . سهم در۳ ماهه چهارم نیز ۱۱۷ میلیارد ریال سود عملیاتی داشته است

۰۹:۴۱:۴۶ کسرا در تیر با  فروش ۱۰۶  میلیارد ریالی  مواجه بوده نرخ  فروش نیز ۱۹۰,۷۶۲ ریال است .  در خرداد ۱۰۳ میلیارد ریال  فروش زده و نرخ  فروش ۱۸۶,۳۹۵ ریال  است . در اردیبهشت با فروش خوب ۱۰۰ میلیارد ریالی مواجه بود و نرخ  فروش ۱۸۵,۱۲۴ ریال  است  در فروردین  ۸۰ میلیارد ریال فروش زده  بود و نرخ  فروش ۱۸۱,۶۵۳ ریال است  کمی افزایش نرخ  را داریم و جمعا۴ ماهه  ۳۹۰ میلیارد ریال فروش زده است  . به نظر ماه های بعد باید سهم  را دنبال کرد  سهمی که در مدت مشابه  سال  قبل فقط ۱۱۳  میلیارد ریال  فروش داشت ! و رشد خوبی را داشته است .

۰۹:۳۹:۴۸  کهمدا و کسرا  دوباره  خوب مثبت  شدند  کسرا خوب پرش کرد

۰۹:۳۹:۴۵ نوری در محدوده مثبت

۰۹:۳۷:۴۴ امروز بیمه ها هم  وضعیت خوبی را دارند

۰۹:۳۶:۴۴  های وب فعلا در نوسان  است

۰۹:۳۶:۱۱ چدن  را امروز خوب خریدند سهم  را  زیر نظر بگیرید در سایت چند روزی در مورد  ان نوشتیم

۰۹:۳۲:۵۹ سیمرغ  خوب جمع و جور شده است

۰۹:۳۰:۴۷ کیسون  را هم  زیر نظر داشته  باشید

۰۹:۲۸:۲۳ تیپیکو  خوب مثبت شده  سهم  به مجمع می رود و به نظر شرایط خوبی دارد

۰۹:۲۸:۰۲ زاگرس و پردیس کمی بهتر معامله می شوند

۰۹:۲۷:۲۴ تجارت و صادرات  نموداری خوب هستند ولی خبر بنیادی نمی رسد

۰۹:۲۶:۱۱  مخابرات  امروز بیدار شده و کمی مثبت است

۰۹:۱۷:۵۷ ولساپا در استانه  صف خرید  شدن است

۰۹:۱۶:۰۳ فعلا  باید  ۱ ساعت اول را مثل روزهای قبل خوب و خوش سلامت دید

۰۹:۱۵:۲۲ حکشتی این  دقیاق بیشتر مورد توجه است

۰۹:۱۴:۵۶ وخارزم در صدر وتوسم وصنعت  وسبحان  را  زیر نظر بگیرید

۰۹:۱۳:۵۱ امروز اغاز به کار خودرویی ها هم خوب مثبت بوده است

۰۹:۱۳:۲۰ وتوکا  به واسطه  زیر مجموعه ها خوب پروژه  شده است

۰۹:۱۲:۴۰ شروع  بازار است و فلزات و فولادی ها مثبت اند  روی فملی ولاد فخوز فعلا  مثبت هستند

۰۹:۱۲:۱۱ زفکا و زقیام  را جالب میخرند

۰۹:۱۱:۰۲ امروز حجم  بازار ولی کمتر است  ولی شدت منفی را فعلا نداریم

۰۹:۱۰:۴۱ چدن می تواند  با خبر قطعی شدن  عرضه  فساز مورد توجه  باشد

۰۹:۰۵:۱۰ خبهمن  را خوب میخرند

۰۹:۰۵:۰۳ خودرویی ها  کمی مثبت اند

۰۹:۰۴:۲۵ حخزر صف جمع شد

۰۹:۰۳:۴۱ پارسان و فارس هم مثبت خوبی هستند

۰۹:۰۳:۳۵ بازار شروع خوبی را داشته

۰۹:۰۲:۴۹ واتی شرایط خوبی را در بازار دارد در مورد  سهم  نوشتیم  که  رشد شیران  به او کمک میکند

۰۹:۰۲:۲۳  جو  ولساپا  بد نیست

۰۹:۰۱:۴۲ حخزر هم  امروز روز مهمی دارد

۰۹:۰۱:۳۶ رمپنا کمی مثبت است

۰۸:۵۹:۱۴ جزئیات مراودات ۲۴میلیارد دلاری ایران با بانک‌ها و مؤسسات خارجیبانک تسویه حسابهای بین‌المللی در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد میزان سپرده‌های ایران نزد بانک‌ها و مؤسسات مالی خارجی در پایان سه‌ماهه چهارم ۲۰۱۸ برابر با آذر ۹۷ بالغ بر ۲۲٫۴ میلیارد دلار بوده است از کل سپرده‌های ایران نزد بانک‌ها و مؤسسات مالی خارجی در پایان سه‌ماهه چهارم ۲۰۱۸ بالغ بر ۱۵ میلیارد دلار نزد بانک‌های خارجی و ۷٫۴ میلیارد دلار نزد مؤسسات مالی غیربانکی قرار داشته است.

۰۸:۴۳:۲۸ اتکای افزایش سرمایه از مبلغ ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته

۰۸:۴۳:۱۴  وامید بلوک  وسپه را می فروشد و بانک سپه گویا میخرد … واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری سپه به صورت یکجا ، نقد و یا شرایطی ( ۱۰% نقد و مابقی طبق شرایط اعلامی پیوست ) از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران با شرایط ذیل: درصد واگذاری : ۶۶٫۳ درصد قیمت واگذاری هر سهم : ۵٫۲۰۵ ریال جمع مبلغ معامله : ۲۳٫۰۹۰٫۴۱۶ میلیون ریال

۰۸:۳۴:۲۸ صفوف خرید بازار سصفها غنوش وپترو بورس وساخت وخارزم  ثنوسا رتکو  البرز شلعاب واتی ونیرو قثابت نمرینو  چکاوه وتوکا کمنگنز بالبر سفار پاسا  فپنتا وآذر و در فرابورس در صدر هجرت است بعد  بکهنوج حسینا  چکاپا کی بی سی وهور ثعمرا خدیزل نوین فولای بزاگرس مفاخر پرتقاضا هستند

۰۸:۲۹:۱۱ الجزیره:عربستان هنوز نتوانسته خنجر از پشتی را که امارات با نزدیکی به ایران، به آن‌ها وارد آورد، هضم کندریاض هم بزودی موضع خود در قبال تهران را تغییر می‌دهد / انتخاب

۰۸:۲۷:۱۹ موجودی انبارهای مس شانگهای به کمترین سطح ۸ ماهه اخیر رسیدمس پرس: به دلیل کاهش واردات مس تصفیه‌شده در سال جاری، موجودی مس انبارهای تحت نظارت بورس شانگهای در پایان ماه جولای به پایین‌ترین میزان ثبت‌شده در هشت‌ماهه اخیر رسید.

۰۸:۲۶:۵۷ نکته جالب ‏ دیروز میزان مشارکت در عرضه‌های اولیه ‎بورس شکسته شد و بیش از ۶۰۰هزار نفر در عرضه اولیه سهم ‎هجرت مشارکت داشتند. تعداد کل کدهای معاملاتی صادرشده در بورس ۱۱میلیون و۲۳هزار و۹۷۳ کد است. مشارکت امروز ۵/۵ درصد نسبت به کل کدهای معاملاتی بوده است

۰۸:۰۶:۳۵ کره شمالی بار دیگر دو پرتابه شلیک کرد – کره جنوبی اعلام کرد که روز جمعه همزمان با ملاقات وزیر دفاع این کشور با همتای آمریکایی خود، کره شمالی بار دیگر دو پرتابه ناشناس را به دریا شلیک کرد. سی ان بی سی گزارش داد: پنتاگون و کاخ سفید از اظهار نظر در این باره خودداری کرده اند. پیونگ یانگ پیش تر در خصوص سفر مقامات دفاعی آمریکا به سئول و یا برگزاری مانورهای مشترک میان کره جنوبی و آمریکا هشدار داده بود.

۰۸:۰۶:۳۱ ترامپ منتظر تماس ایران است – مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده در پاسخ به سوال خبرنگاران، گفت: «مقامات ایران می‌دانند با چه کسی باید تماس بگیرند؛ پرزیدنت ترامپ منتظر تماس آنهاست.» سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده می گوید که مقامات جمهوری اسلامی ایران اگر می خواهند مانند یک کشور عادی رفتار کنند، میدانند که باید با رئیس جمهوری تماس بگیرند. او منتظر تماس آنهاست.

۰۷:۵۸:۳۴ در استانه  عید  قربان  عید  بندگی خداوند هستیم بازار هم در یک  روز کم  رمق احتمالا قرار میگیرد

۰۷:۵۵:۵۵ سلام  صبح  شما عزیزان بخیر و شادی

نظر بگذاريد

شما بايد وارد شويد تا بتوانيد نظر بدهيد.