لحظه به لحظه بابازارامروز…(بخش اول)

 

 

 

۱۰:۳۹:۰۲ پایان  بخش اول ادامه در بخش دوم

۱۰:۳۸:۵۲ وتوکا وپترو  را  باید  کمی بیشتر زیر نظر داشت

۱۰:۲۴:۰۷ پترو رارهم  جالب می خرند

۱۰:۲۱:۰۵ کگاز در اسفند شبیه  بهمن  بود و ۱۰۲ میلیارد ریال فروش زد نرخ  فروش نیز ۶,۰۸۹,۴۹۲ ریال  است و از موجودی هم  فروش داشته  .  بهمن  ۱۰۰ میلیارد ریال فروش داشت  . نرخ  فروش ۶,۳۱۳,۲۰۸ ریال است در صادرات و در داخل ۴,۸۳۴,۱۶۵ و موجودی خوبی هم دارد  . دی ماه با فروش شبیه ماه های قبل حدود  ۸۵ میلیارد ریال فروش زده است نرخ  فروش ۵,۱۰۵,۱۱۰   ریال  است و افت داشته  .  آذر ماه  با فروش ۸۷ میلیارد ریال  فروش زده است نرخ  فروش نیز کمی افت کرده و ۶,۴۹۸,۶۳۸ ریال رسیده  در ابان ماه  سهم ۱۰۸ میلیارد ریال  فروش داشته و نرخ  فروش  ریال  ۷,۲۴۲,۶۸۱ بوده است . کگاز در مهر ۱۰۶ میلیارد ریال  فروش زده بود .  در شهریور  ۱۰۸ میلیارد ریال فروش زده است .  در۱۲ ماهه  ۱۰۳۳  میلیارد ریال  فروش داشته این عدد در مدت مشابه  ۱۲  ماهه ۹۶ مبلغ ۴۴۷  میلیارد ریال  بوده است پیشرفت  بسیار خوبی است

۱۰:۱۰:۱۷ تیپیکو هم  شرایط خوبی را دارد

۱۰:۰۷:۳۷ در های وب شنیده می شود به  زودی خبرهایی از ادغام شنیده می شود

۱۰:۰۶:۱۸ خگستر هم خوب صف شده و عرضه نمی شود

۱۰:۰۴:۵۲  فاراک  به نظر کمی نیاز به استراحت داشته  باشد

۰۹:۵۸:۳۶ نطرین  بعد از گزارش خیلی شرایط خوبی را ندارد

۰۹:۵۸:۲۸ کپرور  و کشرق خوب مثبت  شدند

۰۹:۵۷:۵۲ وخاور همچنان عملکرد قوی داشته و ۹۴۴میلیارد ریال سود تسهیلات اعطایی و ۶۱۵ میلیارد ریال سود پرداختی بوده است .در مجموع ۱۲ ماهه تراز وخاور ۲۶۸۸میلیارد ریال مثبت است که عدد بسیار خوبی است.

۰۹:۵۶:۴۸ سنیر در بین  سمیانی ها  صف جالبی دارد  سنیر چندماهی است بهتر شده است در اسفند با فروش ۴۹ میلیارد ریالی عدد خوبی را ثبت کرد . بهمن با فروش ۳۴ میلیارد ریالی مواجه بود شبیه دی … در دی ماه ۳۳ میلیارد ریال فروش زده است . در آذر ماه با فروش ۴۰ میلیارد ریالی مواجه بوده . آبان ماه به فروش ۵۴ میلیارد ریالی رسیده است مهر به فروش ۱۷ میلیارد ریالی رسیده
و ۱۲ماهه ۴۲۶ میلیارد ریال فروش زد این عدد در مدت مشابه سال ۹۶ مبلغ ۴۱۶ میلیارد ریال بوده است

۰۹:۵۲:۰۶ شیراز تا ۵% رفت رنج خوب مثبت در پارس

۰۹:۴۹:۵۳  دوباره  قندی ها جان گرفتند ولی از دید ما قپیرا  قشهد  قهکمت قصفها  جالب تر هستند

۰۹:۴۹:۴۹ وزیر اقتصاد؛ نباید به تولید آسیبی برسد/ بازار سرمایه جایگزین نظام بانکی در تامین مالی

۰۹:۴۷:۱۱ خصدرا هم  جالب شده است

۰۹:۴۷:۰۸ وبهمن  جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۱۰:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ درمحل تهران کیلومتر ۱۶ بزرگراه فتح(جاده قدیم کرج) سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار میگردد

۰۹:۴۰:۱۵  پالایشی ها  ریز ریز در حال  مثبت شدن هستند

۰۹:۳۴:۵۵ اهل صبر هستید کگل در این  قیمت ها خوب است

۰۹:۳۴:۱۴ حسینا هم دوباره در ۵% است

۰۹:۳۴:۰۶ مپنا خیلی ریز و ارام رشد کرد

۰۹:۳۲:۲۲ وضعیت ذوب باعث اثر گذاری روی فولادو فخوز شده است

۰۹:۳۲:۱۳ کنار این دو وصنعت هم  به نظر باید رشد کند

۰۹:۲۸:۰۷  ولصنم و واتی هر دو  صف خرید

۰۹:۲۷:۵۸ گروه  قند  به نظر یک  بالای دیگر هم  دارد

۰۹:۲۶:۳۳ وزیر نیرو خبر داد؛ صادرات برق ایران به عراق یکسال تمدید شد

وزیر نیرو گفت: قرارداد یکساله استمرار صادرات برق ایران به عراق نیز به امضا رسیده است که بر اساس آن صادرات برق به این کشور ادامه خواهد داشت و بازپرداخت مالی آن نیز مطابق این قرارداد انجام خواهد شد.

۰۹:۲۵:۵۲ بمپنا در استانه  صف خرید

۰۹:۲۲:۲۸ صف خرید وساپا هم  جالب است

۰۹:۲۲:۱۶ بیمه رازی فروشنده خپارس است گویا

۰۹:۲۰:۲۲ وتوکا  را هم  زیر نظر بگیرید شرایط خوبی را خو اهد داشت

۰۹:۱۵:۳۲ سایپا در استانه  صف شدن  است

۰۹:۱۴:۴۱ صف سنگین  برای واتی

۰۹:۱۴:۳۳ کوثر ۳۵۱ را هم  زد

۰۹:۱۳:۳۲ مپنا امروز وضعیت  بهتری را دارد

۰۹:۱۲:۵۰ شاخص از ۱۸۷  هزار هم عبور کرد

۰۹:۱۲:۳۲ بانک ملت حرکت خوبی را دارد

۰۹:۱۱:۱۹ شپاس به واسطه گزارش خوب مثبت است

۰۹:۱۱:۱۶ با این صف خودرو توجه به سایرخودرویی ها نظیر خپارس سایپا خبهمن و برخی دیگر بیشتر شده / در بانکی ها ملت و پاسارگاد قوی تر معامله میشوند / تایرا  سومین روزی است که در بازار ۵% مورد توجه است/ فاراک با افزایش عرضه ها مواجه شده / گروه  فولاد و فلزات تا این لحظه شرایط بهتری نسبت به دیروز دارند

۰۹:۰۷:۴۷ واتی هم  صف است

۰۹:۰۷:۴۴ توقف ستران به علت تغییرات بیش از ۵۰% قیمت و همچنین ثتران فزرین غمره به دلیل نوسان  بیش از ۲۰%

۰۹:۰۵:۵۳ دفارا خوب مورد  توجه است

۰۹:۰۵:۱۲ فعلا  بازار با پتروشیمی ها نیست

۰۹:۰۵:۰۰ جو  سیمان همچنان خوب و پر حجم و مثبت است

۰۹:۰۴:۴۳ کسرا هم  صف خرید خوبی است

۰۹:۰۳:۴۹  توجه  بازار به ملت و پاسارگاد مشهود تر است

۰۹:۰۳:۱۸  کرمان همچنان  صف دارد صف ثتران ولی عرضه شد

۰۹:۰۳:۰۷ ثتران کمی پر عرضه تر است

۰۹:۰۱:۲۶ فولاژ جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۱۱:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ درمحل یزد -جاده کنار گذر یزد کرمان – نرسیده به پایانه باربری- کیلومتر ۲۴ جاده فولاد-شرکت فولاد آلیاژی ایران -سالن فرهنگ وهنر روابط عمومی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.
دستور جلسه :
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه

۰۹:۰۰:۴۶ کیسون پر حجم شد  سهم  را  زیر نظر بگیرید

۰۹:۰۰:۳۷ حقوقی خریدار سرخطی خودرو

۰۸:۵۹:۰۹ ستران هم به نظر امروز برای کنفرانس متوقف می شود

۰۸:۵۰:۵۴ ثمسکن هم در ساختمانی ها  قابل بررسی است

۰۸:۴۲:۱۸ اگر کشوری، قانون جامع و مانعی در داخل خود برای مبارزه با فساد و پولشویی دارد، دیگر نیاز و دلیلی نیست که FATF، کشورها را به طریق دیگری برای پیوستن به کنوانسیون‌ها با فشار مواجه کند. قطعاً پشت این فشارها، انگیزه‌های سیاسی وجود دارد./صبح نو

۰۸:۴۱:۰۲ زبینا را هم باید زیر نظر داشت

۰۸:۳۳:۴۰ فاراک هم  صف خوبی شده و سهم  جان گرفته است

۰۸:۳۲:۱۲ چه صفی بست خودرو ! صفوف خرید بازارامروز خودرو  فاراک خگستر کسرا دجابر سفانو سصوفی وپاسار رتکو  ثمسکن وبملت ستران ختور بالبر دامین پاسا  خوساز و در فرابورس  زماهان کرمان ثتران بزاگرس زفکا کشرق  پرتقاضا هستند

۰۸:۱۲:۳۸ لپارس کم کم در حال تحول است و در توضیح خود آورده است شرکت کارخانجات پارس الکتریک جهت سال ۱۳۹۷ تولید ۲۰٫۰۰۰ دستگاه انواع تلویزیون ال ای دی را پیش بینی نموده که در پایان سال ۱۳۹۷ تعداد ۱۶٫۲۸۰ دستگاه تلویزیون ال ای دی تولید نمود. همچنین جهت سال ۱۳۹۷ تعداد فروش ۱۵٫۰۰۰ دستگاه تلویزیون ال ای دی را پیش بینی نموده که موفق به فروش ۱۵٫۶۳۳ دستگاه تلویزیون گردید. لازم به ذکر می باشد که تولید سال ۱۳۹۷ معادل تولید ۹ سال گذشته شرکت می باشد. سهم در اسفند با یک فروش جالب توجه ۲۴۸ میلیارد ریال فروش زده تا جمع فروش به ۳۰۵ میلیارد ریال برسد بیش از ۱۲ هزار دستگاه ال ای دی فروخته است

۰۸:۱۲:۳۵ وامید بالاخره متوقف شد… به استناد ماده ۱۶ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می‌رساند با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی حداکثر به مدت ۲ روز کاری متوقف می گردد.

۰۸:۰۰:۰۴ رئیس کل بانک مرکزی؛

اولویت نظام بانکی در سال جاری حمایت از رونق تولید است
رییس کل بانک مرکزی سال ۹۸ را سال تعیین کننده در عرصه اقتصادی خواند و از مدیران عامل بانکها خواست با اعطای هدفمند تسهیلات، به رونق تولید کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی که در جمع مدیران عامل واعضای هیئت مدیره بانکها و موسسات اعتباری سخن می‌گفت، با مرور شرایط کشور در سال گذشته، تاکید کرد سال ۹۷ با وجود فراز و نشیب های فراوان و توطئه دشمنان، خوشبختانه با خنثی شدن هدف اصلی دشمن به پایان رسید که قطعا نظام بانکی تاثیر شایانی درآن داشته است.
همتی با اشاره به تمرکز دشمن بر بازار پول و ارز به منظور دستیابی به اهداف خود،گفت: در سال گذشته دشمن برنامه ریزی ویژه ای به منظور اخلال در بازار پول ، ارز و نظام بانکی طراحی کرده بود که خوشبختانه از نائل شدن به اهداف خود ناکام ماندند.
رییس کل بانک مرکزی کلیت فعالیت نظام بانکی در سال گذشته را مناسب و مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتظار می رود نظام بانکی در سال جاری با مدیریت صحیح به ویژه در بحث رعایت سود بانکی و اضافه برداشت بطورجدی درکنترل نقدینگی همراهی کنند وبدانند بانک مرکزی دراین زمینه بطور جدی برخوردلازم راخواهد کرد.
رییس شورای پول و اعتبار با اشاره به حوادث غیر مترقبه اوایل سال جاری خاطرنشان کرد: متاسفانه جمع زیادی از هموطنان به دلیل سیل با مشکلات زیادی مواجه شدند که ضمن ابراز همدردی با آنان،انشاله با استفاده از ظرفیت سیستم بانکی در جهت بهبود شرایط زندگی وارائه تسهیلات لازم به ویژه در حوزه منازل مسکونی واحدهای تجاری وباغات وکارگاههای صنعتی و سایر نیازها تلاش خواهد کرد.
همتی با تاکید بر اینکه دشمنان در سال جاری نیز همچون سال گذشته به منظور دستیابی به اهداف خود در بازار ارز و پول تمرکز کرده‌اند گفت: بانک مرکزی و دولت با برنامه ریزی های لازم از تلاطم و نوسان در بازار ارز ممانعت خواهد کرد.
همتی در بخش دیگری از سخنان خود خواستارتسریع در فروش اموال مازاد بانکها و عدم تداوم بنگاه داری شد و گفت: بانکها باید با تشکیل کارگروه‌هایی ، اقدامات لازم برای فروش اموال مازاد شرکتهای زیرمجموعه به صورت عملیاتی انجام دهند و در این زمینه فرایند اجرای کار را تسریع بخشند.
دکتر همتی با اشاره به حجم خسارت های سیل بر زیر ساخت ها و منازل و دارایی های مردم و بخش کشاورزی و دام ها تاکید کرد قطعا بودجه ۹۸امکان پاسخگویی به آن راندارد و در کنار تسهیلات بانکی استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ضروری خواهد شد.

۰۷:۵۷:۲۷ انفجار لوله انتقال گاز اتیلن غرب
دلیل انفجار لوله انتقال گاز اتیلن غرب که ساعاتی قبل رخ داد، رانش زمین در پی بارندگی های اخیر اعلام شده است.
مسئول عملیات منطقه ۴ خط اتیلن: تا زمانی که گاز در لوله وجود دارد و به صورت کامل تخلیه نشده این آتش مهار نخواهد شد و تا یک یا دو ساعت آینده به خاطر اینکه گاز کمی در این حد فاصل وجود دارد این آتش خاموش خواهد شد.

۰۷:۵۲:۳۸  وساپا هم  نموداری شرایط جالبی را دارد

۰۷:۵۲:۱۳ ثفارس در گروه  ساختمان  شرایط بدی را ندارد

۰۷:۴۷:۳۰ آغاز خرید سهام سهامداران ۵ بانک نظامی از فرداطبق اطلاعیه‌های صادر شده، سهامداران ۵ بانک انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و موسسه اعتباری کوثر از ١٨ فروردین تا ٢٩ اردیبهشت ماه ( ۳۰ روز کاری) مهلت دارند، برای فروش سهام خود اقدام کنند/ فارس

۰۷:۴۲:۰۳ ترامپ:
🔹 سال گذشته آمریکا را از یکی از خطرناک‌ترین و یکجانبه‌ترین توافق‌های تاریخ یعنی توافق هسته‌ای ایران خارج کردم.
🔹 آنها می‌خواستند اسرائیل را بکشند. می‌خواستند اسرائیل را نابود کنند.
🔹شاید بتوانید برای معترضی که الان از اینجا خارجش کردند توضیح دهید امضا کردن توافق با کشوری که شعار «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهد یعنی چه.

۰۷:۴۱:۵۹ وزیر برق عراق: خرید گاز و برق از ایران تا زمانی ادامه خواهد داشت که ما میادین گازی خودمان را به اندازه‌ای توسعه دهیم که در تأمین گاز به خودکفایی برسیم و همچنین نیروگاه‌های لازم را برای تأمین برق عراق بسازیم؛ این امر بین ۲ تا ۳ سال زمان می‌برد.

۰۷:۴۰:۲۹ به نظر بازار امروز خوب اغاز خواهد کرد ولی شدت عرضه ها  کمی بالاتر است

۰۷:۴۰:۰۶ سلام  صبح  شما عزیزان  بخیرو شادی

نظر بگذاريد

شما بايد وارد شويد تا بتوانيد نظر بدهيد.